Kontaktujte nás
+420 226 223 610
info@bursikholding.cz

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Naše strategie

Naše strategie

Základní myšlenka naší práce je vyjádřena ve sloganu Design & Manage a znamená ve světě v současné době často využívaný způsob realizace staveb, kdy pro investora (mandanta) má jeden partner zodpovědnost za návrh stavby, její přípravu a řízení až do kolaudace a konečného uvedení do provozu.

PROJEKT A ŘÍZENÍ (DESIGN & MANAGE)

V praxi to znamená, že pověříte jedinou firmu přípravou a řízením výstavby, tzn. od A do Z vypracováním architektonické studie, vypracováním projektu stavby, zajištěním územního rozhodnutí a stavebního povolení, včetně technického dozoru nad realizací stavebních prací garantující kvalitu a dohled nad lhůtou výstavby.

Stavební práce jsou v systému Design & Manage objednávány prostřednictvím výběrových řízení (tendrů) mezi jednotlivými odbornými firmami (subdodavateli). Odsouhlasení konečného výběru odborné firmy dle profesí (např. tesař, truhlář, elektrikář, sklenář, instalatér apod.) bude vždy na Vás - investorovi.

Výhodou tohoto způsobu výstavby je to, že máte přehled o všech nákladech potřebných pro realizaci stavby bez přirážek a bez skrytého zisku stavební firmy (generálního dodavatele stavby). Vždy vidíte v každém okamžiku do rozpočtu stavby a volbou alternativních materiálů a výrobků můžete přímo ovlivňovat konečnou cenu Vaší stavby. Současně máte jistotu, že autor projektu - návrhu stavby - dovede dílo do konce podle Vašich představ, protože je přímou součástí realizačního týmu Design & Manage. Tento způsob výstavby podle našich zkušeností přináší investorům významnou úsporu nejen nákladů stavby, ale především možnost se rozhodovat v každé fázi výstavby o budoucím výsledku díla. 

Tato cesta realizace stavebního díla je  osvědčena zejména u zákazníků ze soukromého sektoru (firmy či fyzické osoby), protože jim dává nahlédnout do skutečných nákladů stavby a mají aktuálně možnost volby a změn konstrukcí a materiálů v průběhu výstavby na základě dílčích (i drobných) výběrových řízení.