O nás

Jsme stavebně inženýrská společnost

Historie

Společnost Bursík Holding, a.s. je stavebně inženýrská společnost jejímž hlavním předmětem činnosti jsou generální dodávky staveb a projektů.

Historické základy akciové společnosti sahají až do ranných 90. let uplynulého století, kdy byl umožněn vznik soukromých firem bez účasti státu. Jejím zakladatelem byl v roce 1990 Ing. Jaroslav Bursík, který téměř 30 let stál v čele společnosti a dodnes dohlíží na její strategický rozvoj. V průběhu své existence se rozšířila o další společnosti působící mimo oblast projektování a inženýrské činosti, také v developmentu.

Skupina firem se postupně transformovala a v roce 2007 vznikla dnešní akciová společnost se zaměřením na poskytování komplexních stavebních služeb. V roce 2014 došlo se vstupem nových akcionářů do společnosti k rozšíření a posílení procesu stavební výroby, která v současnosti tvoří převážnou část podnikatelské činnosti firmy. 

Za úspěchem společnosti stojí stovky realizovaných projektů a desítky staveb, z nichž vybrané jsou uvedeny v sekci referencí.

Certifikáty a oprávnění

  • Projektová činnost ve výstavbě
  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • Inženýrská činnost ve výstavbě
  • Certifikát ISO 9001:2008

Spojte se s námi

Bursík Holding, a.s.
Belgická 196/38, 120 00 Praha 2

 
Nahoru